Україна

Коломойському відмовили у зміні запобіжного заходу та залишили під вартою

Вищий антикорупційний суд відхилив клопотання Ігоря Коломойського щодо зміни запобіжного заходу у справі про привласнення коштів.

Захист Коломойського наголошував на “неточностях у матеріалах справи” та “відсутності доказів збитків”. Адвокати заперечували його причетність до злочину та вимагали пом’якшення запобіжного заходу.

Прокурор, своєю чергою, навів докази обвинувачення, зазначивши, що грошових коштів у вигляді готівки не було, а експертиза підтвердила безпідставне збільшення активів. Слідство вважає, що роботи, на які “Укрнафта” виділяла кошти, фактично не проводилися, а гроші переказувалися на рахунок підозрюваного.

Крім того, Печерський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для Коломойського до 9 квітня. Суд також продовжив запобіжний захід у справі про організацію замовного вбивства юриста Сергія Карпенка у 2003 році. Прокурор долучив до матеріалів справи п’ять томів доказів, зокрема допити свідків та висновки експертиз.

Нагадаємо, що Ігоря Коломойського звинувачують у привласненні майна, незаконних операціях із банківськими документами, відмиванні коштів, отриманих злочинним шляхом, а також у службовому підробленні. Йдеться про схему, за якою підозрюваний фактично не вніс 5,8 млрд гривень у касу банку, а також заволодів понад 5,3 млрд гривень, які згодом були легалізовані.

Крім того, у Бюро економічної безпеки заявили, що довели факт організації Коломойським привласнення понад 3,3 млрд гривень “Укрнафти” та компаній, які укладали договори про спільну інвестиційну діяльність.

Ігорю Коломойському оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за чотирма статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з банківськими документами), ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 209 (відмивання коштів) та ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (привласнення майна в особливо великих розмірах).

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Понад 35 тисяч мальків форелі було випущено у п’ять річок Львівщини для відтворення рибних запасів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку