Україна

Голови обласних МСЕК виявилися мільйонерами: опубліковано рейтинг декларацій

Напередодні масштабних реформ медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) в Україні аналітичне видання “Главком” провело дослідження задекларованих статків керівників обласних центрів МСЕК, виявивши, що більшість з них є офіційними мільйонерами. З 25 керівників обласних МСЕК 18 задекларували мільйони гривень грошових активів, нерухомості та цінних предметів розкоші.

Лідером серед багатих керівників стала Тетяна Крупа з Хмельницького обласного МСЕК. За минулий рік вона задекларувала 661,5 тис. грн зарплати, 166 тис. грн пенсії та інші доходи на суму понад 1,15 млн грн. В її банківських рахунках зберігається 678 тис. грн, $15,5 тис., 32,5 тис. євро, а також 15,2 млн грн і $160 тис. готівкою. Сім’я Крупи володіє 16 будинками та 40 земельними ділянками загальною площею 33,5 га, а також Porsche Cayenne 2019 року вартістю 2,5 млн грн.

На другому місці опинилася Юлія Даниленко, очільниця Вінницького обласного МСЕК. Її річна зарплата склала 221,5 тис. грн, проте інші доходи досягли 2,5 млн грн. Серед активів — нерухомість у Вінниці, зокрема будинок площею 196,7 кв. м та чотири квартири, а також автопарк із Tesla Model 3 та позашляховиками Mitsubishi.

Третє місце у рейтингу посів Володимир Решота зі Львова, який заробив 499 тис. грн на посаді та задекларував майже 4 млн грн інших доходів, включаючи 120,2 тис. грн пенсії. У родини три квартири у Львові та автомобіль Toyota Venza, а також недавно придбана квартира вартістю 3,9 млн грн.

Окрім них, ще 15 керівників МСЕК, зокрема з Кіровоградської, Житомирської та інших областей, також мають у власності значні активи. Задекларовані статки свідчать про високий рівень доходів багатьох керівників МСЕК, що викликало суспільний інтерес на тлі реформування системи та викриття можливих зловживань у сфері соціальних виплат.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  В Україні вступила в дію Програма медичних гарантій на 2025 рік

Розкриття таких статків підштовхнуло владу до перегляду роботи МСЕК. Очікується, що реформування системи, яке планують завершити до кінця року, замінить нинішні комісії на європейську модель оцінки інвалідності, щоб уникнути корупційних ризиків і підвищити прозорість процесу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку