Україна

Велика Британія представила стратегію навчання українських військових у 2025 році

У Великій Британії на міжнародній конференції партнерів у межах багатонаціональної операції Interflex було розглянуто плани підготовки українських військових на 2025 рік. Про це повідомила пресслужба Генерального штабу ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

У Великій Британії в рамках операції “Інтерфлекс” відбулася міжнародна партнерська конференція, присвячена плануванню підготовки українських військових на 2025 рік. Ця конференція стала платформою для надання оновленої інформації про місію в режимі реального часу, обговорення майбутніх змін у базовому курсі піхоти та курсах лідерства, а також визначення тих частин місії, які потребують додаткової підтримки та співпраці із боку міжнародних партнерів“, – повідомили в Генштабі.

Зазначається, що до обговорення долучилися представники центру наземних операцій, аташе з оборонних питань, міжнародні офіцери співробітництва та інші уповноважені делегати, які мали можливість представити інтереси своїх країн щодо подальшої участі в операції “Інтерфлекс” у 2025 році.

У Генштабі наголосили, що присутність усіх запрошених сторін дозволила штабу “Інтерфлекс” більш детально спланувати підготовчі заходи на наступний рік і визначити пріоритетні напрями співпраці.

Також було зазначено, що український військовий аташе з оборони у Великій Британії представив інформацію про ситуацію на фронті та потреби, які сприятимуть підвищенню якості підготовки українських військових у боротьбі проти російської агресії. Командир операції “Інтерфлекс”, полковник Енді Бордман, окреслив наявні плани і можливості для подальшого проведення навчань українських військовослужбовців у Британії.

Представники партнерських країн, які беруть участь в операції, обговорили питання реалізації запропонованих змін і оптимальні методи підготовки українських військових на 2025 рік.

Підсумовуючи захід, учасники підкреслили важливість вдосконалення підготовки українських військових з урахуванням вимог сучасних бойових умов, і країни-партнери підтвердили свою готовність допомагати в цьому.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  У МВФ назвали податок на надприбутки банків невдалим рішенням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку