До Академії звукозапису, яка вручає “Ґреммі”, запросили 3600 нових учасників

До Національної академії мистецтва і науки звукозапису (Академії звукозапису), яка присуджує премію “Ґреммі”, цього року запросили 3600 нових артистів, авторів пісень і продюсерів. Серед запрошених — 49% жінок, 56% представників кольорових спільнот і 60% осіб віком до 40 років. Про це повідомляє Variety.
“Для сучасних творців музики членство в “Ґреммі” відкриває неймовірні можливості”. Члени Академії отримують не тільки шанс вшанувати своїх колег номінаціями та нагородами “Ґреммі”, а й доступ до практичного досвіду, програм розвитку кар’єри, мережі професійних контактів і наставництва в музичній індустрії. Вони також стають частиною організації, яка формує майбутнє музики”, — наголосив генеральний директор Академії Гарві Мейсон.
Нові учасники отримують можливість залучатися до численних ініціатив Академії, серед яких ті, що сприяють просуванню різноманітності, рівності, інклюзії (DEI), а також захисту прав музикантів на національному рівні. Крім того, вони можуть долучатися до програм для продюсерів, інженерів, авторів пісень і композиторів та підтримувати колег у 12 філіях Академії.
Водночас право голосу на вручення премії “Ґреммі” мають лише ті учасники, які володіють відповідним статусом Voting Member. Серед тих, кого цьогоріч запросили до Академії: американська попспівачка та інфлюенсерка Еддісон Рей, мексиканський гурт Grupo Firme, репер Joey Bada, міжнародний жіночий колектив Katseye, авторка пісень Mariah The Scientist і комікеса Ніккі Ґлейзер.
Нагадаємо, Національна академія мистецтва і науки звукозапису (Recording Academy) — це впливова музична установа США, заснована 1957 року, яка об’єднує музикантів, продюсерів, звукоінженерів та фахівців індустрії. Члени Академії можуть брати участь у формуванні галузі: підтримувати колег, пропонувати нові номінації до премії, змінювати правила й обіймати виборні посади в структурі організації.
Найпрестижнішою відзнакою Академії є премія “Ґреммі”, яку вручають із 1958 року — вона вважається аналогом “Оскара” у сфері музики.Крім того, Академія є засновником Музею “Ґреммі”, який займається збереженням музичної спадщини та просвітницькою діяльністю.