Україна

До МВС надійшло майже 11 тисяч анкет на зниклих безвісти осіб

До Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин при МВС вже надійшло понад 10 800 анкет. Про це повідомив Уповноважений Артур Добросердов.

“На сьогодні до Управління (Секретаріату Уповноваженого) надійшло понад 10 800 анкет на осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Усі анкети долучені до сформованих у Єдиному реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, облікових записів”, – йдеться у повідомленні.

Заповнення анкети родичами або близькими зниклої особи, а також іншими особами, які мають відповідну інформацію (наприклад, друзями чи побратимами), є одним із важливих інструментів у процесі розшуку.

“Анкета містить важливу інформацію про зниклу особу, таку як фотографії, опис зовнішності, обставини зникнення тощо. Збір та аналіз таких даних може допомогти встановити можливі місця перебування зниклої особи, сприяти у встановленні свідків чи інших важливих доказів”, – пояснив Уповноважений.

Анкета дозволяє отримати повну інформацію про зниклого, яка могла бути не врахована раніше — зокрема, це стосується позивного, наявності татуювань, особистих речей або інформації про інших осіб, з якими людина зникла. Долучення анкет до облікових записів Єдиного реєстру дозволяє використовувати ці дані відповідними державними органами — серед них Національна поліція, СБУ, Офіс Генерального прокурора та Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

“Чим більше інформації про зниклу особу, тим більше шансів на її повернення до родини. Інформація з анкети також є важливою для розв’язання питань, пов’язаних з ідентифікацією”, – зазначив Добросердов.

Подати анкету можна через сервіс МВС “Єдине вікно для громадян”. Для цього слід обрати послугу “Подача анкети про особу, зниклу безвісти за особливих обставин до Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин” та пройти авторизацію. Під час заповнення анкети необхідно надати максимально детальну інформацію про зниклу людину — зокрема опис зовнішності, характерні фізичні ознаки тощо.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  БЕБ планує створити бібліотеку зразків тютюну для боротьби з контрафактом

Рекомендується додати якісні фотографії, які можуть бути корисними для ідентифікації особи та фіксації факту її зникнення. Крім того, необхідно вказати обставини зникнення: місце, час, склад групи (якщо особа була у військовому підрозділі), а також — за можливості — ймовірне місце перебування.

“Вкажіть свої контактні дані, щоб представники державних органів… могли з вами зв’язатися для додаткової інформації“, – додав Добросердов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку