ЄС та світ

Німеччина припиняє відправку важкої техніки до України: BILD

Німеччина вирішила припинити постачання важкої військової техніки до України. Про це повідомляє видання Bild, посилаючись на джерела в німецькому Міністерстві оборони.

За даними видання, у Німеччині залишається близько 300 танків Leopard 2, а також неназвана кількість бойових машин піхоти (БМП) та гаубиць. Однак, попри це, в Берліні висловлюють сумніви щодо можливості України найближчим часом провести успішний контрнаступ.

Під час нещодавнього візиту президента України Володимира Зеленського до Берліна канцлер Олаф Шольц не дав позитивної відповіді на прохання про постачання далекобійних ракет Taurus та дозвіл завдавати ударів по території Росії. Також не було прискорено питання щодо вступу України до НАТО. Водночас Шольц не висловив категоричного “ні” на ці прохання.

Попри це, канцлер Німеччини заявив про плани передати Україні до кінця року пакет військової допомоги на суму 1,4 мільярда євро, до якого увійдуть системи протиповітряної оборони (ППО).

За даними видання, у Німеччині зберігається значний запас військової техніки, зокрема близько 300 танків Leopard 2, а також невизначена кількість бойових машин піхоти (БМП) та гаубиць. Ці ресурси могли б стати важливою підтримкою для України, особливо у світлі поточних військових дій. Однак, попри наявність цих потужних засобів, в уряді Німеччини висловлюють певні сумніви щодо спроможності України найближчим часом провести успішний контрнаступ проти російських військ.

Під час нещодавнього візиту президента України Володимира Зеленського до Берліна важливим питанням обговорення було прохання України про надання далекобійних ракет Taurus, які могли б значно посилити здатність українських військ завдавати удари по ключових російських цілях на більшій відстані. Крім того, Зеленський порушив питання про дозвіл на удари по території Росії, що могло б стати стратегічною перевагою для України. Однак, канцлер Олаф Шольц не дав чіткої позитивної відповіді на ці запити. Він також не прискорив процес щодо вступу України до НАТО, що є одним із найважливіших зовнішньополітичних пріоритетів для Києва. Проте варто зазначити, що канцлер Шольц не висловив категоричного “ні” на жодне з цих прохань

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Блінкен прокоментував новий наступ Росії на Харківщину: в США визнали помилку, яка призвела до втрат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку