Точка зору

Світові ЗМІ активно обговорюють очікувані призначення у сфері зовнішньої політики США після перемоги Трампа на президентських виборах

Світові ЗМІ активно обговорюють очікувані призначення у сфері зовнішньої політики США після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах. Згідно з останніми повідомленнями, Міністерство оборони може очолити ветеран війни в Афганістані та Іраку, коментатор телеканалу Fox News Піт Хегсет. На посаду держсекретаря претендує сенатор Марко Рубіо, а радником президента з питань безпеки, ймовірно, стане конгресмен Майк Уолтц. Обидва останні кандидати відомі своєю жорсткою позицією щодо Китаю і критикою політики адміністрації Байдена стосовно України.

Європейські видання діляться своїми думками про потенційний вплив цих призначень на міжнародні відносини та політичні пріоритети США.

444 – Угорщина. На думку угорського порталу 444.hu, вибір членів команди Трампа дуже промовистий:

“Кадрові рішення Дональда Трампа, інформація про які просочилася у вівторок вранці, дозволяють зробити більш-менш однозначні висновки про пріоритети Вашингтона на найближчі роки: підкорити все і вся демонстрація агресивної позиції проти Китаю, оперативно укласти перемир’я в Україні і надати абсолютну підтримку Ізраїлю. деякому виборчому ізоляціонізмі Загалом може йтися про політику сили з очікуваним подальшим збільшенням. Сполученими Штатами військових витрат”.

Süddeutsche Zeitung – Німеччина. Мюнхенська Süddeutsche Zeitung бачить у кадрових рішеннях Трампа певного роду стратегію:

“[Тут] перед нами не просто група прихильників ізоляціонізму, але команда яструбів, які відстоюють інтервенціоністські методи. Передбачуваний майбутній радник з безпеки Майкл Уолтц не допустить жодних сигналів слабкості з боку США, у тому числі й щодо Росії Європі, звичайно, не варто поспішати робити будь-які далекосяжні висновки на основі цих призначень – за винятком того, що Трамп, мабуть, в черговий раз був недооцінений”.

El País – Іспанія. Мадридська El País побоюється наступного:

“Другий термін Трампа на посаді президента може спровокувати геополітичну революцію. чотирьох конфліктів ці наслідки можуть мати далекосяжний та довгостроковий характер. Два з них – це повномасштабні війни (Україна) і Близький Схід), а два інших – потенційні конфлікти (Тайвань та Корея). здається ймовірним, що мережа альянсів, зіткана Сполученими Штатами після 1945 року, буде розірвана, а геополітичний ландшафт – змінений назавжди”.

La Stampa – Італія. Туринська La Stampa попереджає:

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Від хвоста до п'яти: як собача шерсть перетворюється на лікувальні шкарпетки для бійців

“Майже всі кандидати на ключові пости в американській дипломатії та безпеці раніше цього року або голосували в Конгресі за блокування військової допомоги Києву, або виступали проти підтримки України. Трамп, виростають з твітів Ілона Маска, мемов, що поширюються сином Трампа, телевізійних інтерв’ю його радників (висловлювання яких були відразу ж спростовані) та викриття ЗМІ про телефонні розмови з Кремлем (які теж були негайно спростовані)”.

Lidové noviny – Чехія. Празька Lidové noviny бачить таку перспективу:

“Можна припустити, що адміністрація Трампа буде домагатися мирного рішення у форматі територіальних поступок Росії. Варіант заморожування лінії фронту також є ймовірним. програє. Перемир’я започаткувало б відлік часу, необхідного Росії для відновлення і накопичення сил – щоб потім здійснити прямий напад на одну з країн НАТО”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку