ЄС та світ

Трамп засудив виділення $300 млрд допомоги Україні на тлі масштабних повеней у США

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп висловив різку критику щодо виділення майже 300 мільярдів доларів на допомогу Україні, тоді як постраждалі від ураганів у Сполучених Штатах отримують лише по 750 доларів на надзвичайні потреби. У своєму інтерв’ю телеканалу Fox News, Трамп підкреслив розрив між масштабами допомоги за кордон і внутрішніми потребами американців, постраждалих від стихійного лиха, зокрема через ураган “Гелен”.

“Ми вклали майже 300 мільярдів в Україну, і при цьому вони (адміністрація президента США Джо Байдена — ред.) пропонують людям по 750 доларів на екстрені потреби у зв’язку з найсильнішим ураганом, який будь-коли у нас був”,— зазначив Трамп.

Він також висловив незадоволення тим, як влада на чолі з президентом Джо Байденом реагує на наслідки стихії, особливо в таких штатах, як Північна Кароліна.

Трамп поділився своїми враженнями після візиту до штату, де він провів цілий день, і звернув увагу на масштаби руйнувань.

“Це жахлива ситуація. Я був у Північній Кароліні весь день і бачив дуже мало людей, крім тих, хто сильно постраждав. Одна людина сиділа на камені, бо в неї нічого не залишилося”, – розповів кандидату президенти.

Що відомо про ураган “Гелен”

Ураган “Гелен” сформувався в Мексиканській затоці та вдарив по Флориді 26 вересня зі швидкістю вітру до 225 км/год. Він призвів до значних руйнувань і викликав катастрофічні повені на південному сході США, які американський Національний центр ураганів (NHC) назвав “історичними”. Внаслідок цього урагану загинуло понад 200 осіб, більшість із яких проживали в Північній Кароліні. Рятувальники продовжують пошуки зниклих безвісти, яких на цей момент сотні. Також понад 750 тисяч будинків залишаються без електрики після стихії, що стала найруйнівнішою з часів урагану “Катріна” 2005 року.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Парламентська асамблея ОБСЄ визнала дії Росії геноцидом українців

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку