ЄС та світ

У Нью-Йорку навчальний вітрильник ВМС Мексики зіткнувся з Бруклінським мостом: понад 20 поранених

Під час міжнародного плавання під назвою «тур доброї волі» військовий навчальний вітрильник мексиканського флоту «Куаутемок» врізався у конструкції Бруклінського мосту в Нью-Йорку. Унаслідок зіткнення постраждали десятки людей, які перебували на борту. Про це пишуть Associated Press та BBC.

Інцидент стався, коли корабель намагався пройти під мостом: його три щогли зачепили головний проліт Бруклінського мосту, в результаті чого були зламані. Як зафіксували численні відеозаписи очевидців, які швидко поширилися в соцмережах, момент зіткнення був потужним — частина екіпажу перебувала на щоглах у момент удару.

За словами мера Нью-Йорка Еріка Адамса, після зіткнення кілька моряків повисли у повітрі на страхувальних тросах, очікуючи на порятунок. Загалом травмовано 22 члени екіпажу. Медичні бригади оперативно надали допомогу постраждалим.

Попри серйозність події, сам Бруклінський міст, збудований ще в 1883 році, не зазнав суттєвих пошкоджень. За попередніми оцінками, конструкційна цілісність споруди залишилася незмінною.

Навчальний корабель «Куаутемок», що належить Військово-морським силам Мексики, перебував у порту Нью-Йорка в межах тривалого плавання. На борту в момент аварії перебували 277 осіб, включно з курсантами військово-морського училища. Щороку судно вирушає у навчальну навколосвітню подорож, яка є фінальним етапом підготовки молодих моряків.

Цьогорічна експедиція стартувала з порту Акапулько 6 квітня, а до Нью-Йорка корабель прибув 13 травня. План маршруту передбачає загалом 254 дні плавання, з яких 170 мають пройти у відкритому морі. Крім США, вітрильник мав відвідати кілька французьких портів — Бордо, Сен-Мало, Дюнкерк, а також шотландський Абердин і завершити подорож в Ісландії.

Обставини зіткнення з мостом наразі з’ясовуються. Очікується розслідування інциденту з боку американської берегової охорони.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  ЄС оновлює механізм, який дозволяє призупиняти безвізовий режим для громадян третіх країн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку