Архів новинУкраїнаУкраїнські біженці

Українськім біженцям роз’яснили, як знайти житло у Швейцарії

В початку військових дій в Україні мільйони біженців змушені були залишити свої домівки, змінюючи їх на тимчасове житло за кордоном. Швейцарія, як і інші зарубіжні країни, стала для них одним із притулків. Головним питанням, з яким стикаються українці при прибутті за кордон, є пошук житла.

7 квітня на телеграм-каналі “Українці у Швейцарії” розміщено посилання на сайт, де містяться поради, де і як знайти житло, а також інша інформація для осіб з України, що потребують захисту.

Як зазначається, після приїзду до Швейцарії українців поселять у центрі прийому біженців. Там їм допоможуть з оформленням документів та вирішать, куди розподіляти далі.

Крім того, існують інші онлайн-платформи для пошуку житла, де радять ознайомитися з ринком житла, дізнатися про ціни, типи житла, райони, правила тощо:

homegate.ch

immoscout24.ch

Тимчасове житло українцям надають кантональні центри прийому біженців, а також приватні квартири надаються швейцарським урядом. Водночас, вони можуть отримувати фінансову допомогу від держави, різних організацій та громадянських ініціатив на оплату житла, розмір якої залежить від кантону та кількості членів сім’ї.

Швейцарія має досить розвинену систему підтримки біженців, яка містить в себе наступні можливості:

1. Прийом та проживання: Для тимчасового проживання українські біженці можуть звернутися до центрів прийому, які забезпечують тимчасове проживання, харчування та необхідні предмети для особистого використання.

2. Медична допомога: Українські біженці мають право на медичну допомогу, яка охоплює медичні послуги та ліки. Допомога здійснюється через систему швейцарського здоров’я.

3. Соціальна підтримка: Біженці мають право на соціальну підтримку у вигляді фінансової допомоги або послуг соціальної служби для покриття основних потреб.

4. Підтримка у навчанні: Для дітей українських біженців надаються можливості для навчання у школах та отримання освіти.

5. Психологічна допомога: Для біженців, які пережили стресові ситуації, надаються послуги психологічної підтримки.

6. Працевлаштування: Швейцарія пропонує можливості працевлаштування для біженців, які мають відповідні дозволи на працю.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Перший в Україні: у Львівській області почав роботу унікальний бізнес-хаб

Будьте уважними при пошуку житла, оскільки можна натрапити на шахраїв, та не перераховуйте гроші підозрілим особам!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку