Україна

В Україні почалася підготовка фахівців центрів медицини болю для допомоги пораненим військовим і цивільним

МОЗ активно працює над створенням мережі спеціалізованих медичних центрів для діагностики та лікування як гострого, так і хронічного болю. Метою є підтримка військових і цивільних, які постраждали внаслідок війни, допомагаючи їм повернутися до повноцінного життя, повідомляє пресслужба міністерства.

Фахівців для цих центрів уже почали навчати на базі клініки “Феофанія” в Києві, яку обрано головним центром для проведення такого навчання.

Перед лікуванням медичні спеціалісти визначатимуть причини, тип, інтенсивність болю та його вплив на стан пацієнта.

Центри “медицини болю” будуть не тільки надавати медичну допомогу, але й функціонувати як тренінгові хаби для підготовки команд спеціалістів по всій країні. На першому етапі в цих центрах з’являться кабінети для діагностики та інвазивного лікування, а також розпочнеться підготовка медичних кадрів для забезпечення високоякісної допомоги.

Програма менеджменту болю включає три ключові етапи допомоги, розроблені на основі досвіду США: догоспітальний етап, стаціонарне лікування та реабілітація. Такий підхід дозволяє надавати ефективну допомогу пацієнтам з больовим синдромом.

Сучасні методи менеджменту болю будуть охоплювати всі етапи лікування – від догоспітальної підтримки до реабілітаційних заходів. До лікування залучатимуть інноваційні методи, включно з регіонарною анестезією, інфузіями кетаміну, катетерними блокадами та нервовою стимуляцією.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  На Львівщині судитимуть організовану злочинну групу працівників банку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку