Україна

В Україні запустили платформу бронювання будинків на природі

В Україні запрацювала перша національна платформа для бронювання будинків на природі — hutshub. Про це повідомили у пресслужбі проєкту.

Сервіс позиціонує себе як локальна альтернатива Airbnb та Booking, однак зі спеціалізацією на житлі серед природи. Ідея створення платформи виникла під час повномасштабного вторгнення, що сприяло зростанню інтересу до внутрішнього туризму та заміського відпочинку.

“Дедалі більше людей почали розглядати будиночки на природі як привабливу інвестицію. І ми не були винятком, адже самі думали над купівлею ділянки в Славську. Та у процесі зрозуміли, з якими труднощами може стикатись український власник на закордонних сервісах.

З початку великої війни не так легко було зареєструвати новий будинок. Так і з’явився hutshub. Хотіли інвестувати в хатинку на природі, а вирішили інвестували в екосистему, яка зробила б процес бронювання легким, безпечним та прозорим”, – зазначив співзасновник та СEO hutshub Максим Каркач.

На етапі тестування до платформи вже долучилися понад 100 об’єктів розміщення з різних регіонів України, серед яких — Dereva, Sirka Space, “На брусниці”, Vdoma, “Надслучанська Швейцарія”, Mandra Morion, “Характер Парк”.

“Ми ставили за мету створити платформу як для своїх: без складних алгоритмів та довгого очікування від підтримки. Платформу, яка є ‘на одній’ мові з українським користувачем, розуміє його контекст і реальні потреби. Саме тому зараз працюємо над важливими деталями: від налаштування фільтра будинків “зі знижкою для військових” до побудови своєї спільноти власників”, — пояснив СОО hutshub Володимир Сендега.

Серед функціональних можливостей для користувачів: підключена система оплат, зручні фільтри пошуку, чат для спілкування з власниками. Особлива увага приділена безпеці — кожне помешкання проходить попередню верифікацію, існує система двостороннього рейтингу та можливість залишати відгуки.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Валютна лібералізація призвела до скорочення валютних резервів України

Для господарів платформа пропонує синхронізацію календарів, налаштування гнучких правил бронювання, ціноутворення і знижок, а також послуги реклами. Комісія за бронювання становить 10% — найнижча на ринку, а перші п’ять угод — безкоштовні.

За оцінками компанії, в Україні є близько 1500 будиночків, які відповідають критеріям hutshub, і щорічний приріст цього сегмента становить 10–15%. У планах — об’єднати ринок, розширити спільноту, створити партнерську екосистему та підтримувати місцеві ініціативи в регіонах розміщення об’єктів.

В Україні запустили платформу бронювання будинків на природі
Фото: tykyiv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку