Україна

Впродовж трьох днів у червні ветерани надіслали 10 000 звернень щодо помилок з генерацією електронних посвідчень.

Деякі помилки унеможливлюють генерацію посвідчень або свідчать про відсутність даних

Згідно з даними Єдиного державного реєстру ветеранів війни, в Україні було згенеровано понад 220 тисяч електронних посвідчень ветеранів війни. Однак виникають помилки, які унеможливлюють генерацію посвідчень або свідчать про відсутність даних. Протягом 5-8 червня Міністерство у справах ветеранів отримало понад 10 000 звернень, з яких наразі опрацьовано понад 3000.

Про це заявив заступник директора Департаменту цифрового розвитку та трансформації — начальник відділу ведення державного Реєстру ветеранів війни Денис Берестов на брифінгу, організованому Мінветеранів.

Берестов пояснив, що всі дані потрібно верифікувати з відповідними органами. Тому необхідно переавторизуватися у мобільному застосунку “Дія” та перевірити генерацію нового посвідчення.

Він також зазначив, що загальна назва документа — посвідчення ветерана. При розкритті повної інформації відображається конкретний тип посвідчення, будь то учасник бойових дій, особа з інвалідністю внаслідок війни чи член сім’ї загиблого захисника України.

Берестов повідомив, що зараз розробляється програмне забезпечення, яке дозволить подати звернення для отримання статусу учасника бойових дій.

Статуси у застосунку “Дія”:

Статус “Уточнити дані”

Цей статус виникає, коли дані про набутий статус були передані, але відсутні дані щодо виданих посвідчень. Для розв’язання цієї проблеми необхідно звернутися до Єдиної ветеранської лінії. Оператори допоможуть надати інформацію про орган, до якого можна звернутися для уточнення даних. Інший варіант — надіслати електронне звернення через сайт Міністерства у справах ветеранів.

Статус “Документ не знайдено”

Цей статус з’являється, коли дані про набуття відповідного статусу ветерана війни не були передані до Міністерства у справах ветеранів та не завантажені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни. У цьому випадку рекомендується звернутися до Міністерства у справах ветеранів з електронним зверненням або безпосередньо до органу, який надав статус, якщо у вас є відповідне посвідчення на руках.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Україна вчиться розмінувати у Камбоджі: навчання саперів стає пріоритетом

Відновлення документів у випадку їх викрадення під час окупації

Якщо ваші документи були викрадені під час окупації, для відновлення посвідчення потрібно звернутися до органу, який його видав. Якщо немає можливості зв’язатися з цим органом, Департамент цифрового розвитку та трансформації радить звернутися до Міністерства у справах ветеранів, де проведуть верифікацію та подадуть документи туди, куди потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку