Виробників біонічних протезів запрошують до Дія.City: Михайло Федоров пояснив переваги
Компанії, що приєднаються до Дія.City, зможуть скористатися вигідними податковими умовами та отримати більше можливостей для залучення інвестицій.

Уряд ухвалив постанову, яка дозволяє виробникам біонічних протезів приєднатися до правового простору Дія.City. Це рішення, за словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, сприятиме прискоренню розвитку індустрії біонічних протезів в Україні, роблячи їх доступнішими для людей з ампутаціями.
Федоров підкреслив, що компанії, які стануть резидентами Дія.City, отримають вигідні податкові умови та додаткові можливості для залучення інвестицій. Він зазначив, що в Україні кількість людей з ампутаціями кінцівок може сягати 100 тисяч, і біонічні протези є найкращим рішенням для відновлення більшості функцій втрачених кінцівок. Високий попит на протези значно перевищує пропозицію, тому участь у Дія.City допоможе виробникам скористатися всіма можливостями цього простору для розвитку та масштабування свого бізнесу.
Дія.City — це спеціальний правовий режим, який діє для української IT-індустрії з 2022 року. Його участь є добровільною, і будь-яка українська компанія, що відповідає встановленим вимогам, може стати резидентом. Участь у Дія.City надає компаніям пільгові умови для роботи, можливість використовувати гіг-контракти та низку понять англійського права, що особливо корисно для компаній, які залучають зовнішні інвестиції.
Запуск спеціального правового та податкового режиму “Дія.City” відбувся 8 лютого 2022 року. Під час воєнного стану Мінцифри спростило критерії резидентства, що дозволяє компаніям зберігати статус резидента, навіть якщо вони тимчасово не відповідають певним критеріям, таким як кількість співробітників чи середня зарплата. Також резиденти звільняються від подання звітів про відповідність та незалежного аудиторського висновку до 1 січня року, що настає після завершення воєнного стану.