ЄС та світ

У США заборонили програмне забезпечення Kaspersky

США оголосили про плани заборонити продаж антивірусного програмного забезпечення фірми Kaspersky через її зв’язки з Кремлем.

“Виявлено, що вплив Москви на компанію становить значний ризик для інфраструктури та послуг США”, – заявила міністр торгівлі Джина Раймондо.

Вона сказала, що США були змушені вжити заходів через “спроможність Росії збирати та використовувати особисту інформацію американців”.

“Касперський більше не зможе продавати своє програмне забезпечення в межах Сполучених Штатів або надавати оновлення програмного забезпечення, яке вже використовується”, – повідомляє Міністерство торгівлі.

У свою чергу голова Kaspersky заявив, що має намір використати “усі законні можливості” боротися із забороною, і заперечив участь у будь-якій діяльності, яка загрожувала безпеці США. Про це з посиланням на власні джерела пише Reuters.

Заплановані заходи фактично заборонять завантаження оновлень програмного забезпечення, перепродаж і ліцензування продукту з 29 вересня і новий бізнес буде обмежено протягом 30 днів після оголошення. При цьому продавці та торгові посередники, які порушать обмеження, будуть оштрафовані.

Міністерство торгівлі США також внесе до списку два російські та один британський підрозділ Касперського за ймовірну співпрацю з російською армією.

Слід нагадати, що Kaspersky вже давно є мішенню для регуляторів США. У 2017 році Міністерство внутрішньої безпеки заборонило свій флагманський антивірусний продукт у федеральних мережах через зв’язки з російською розвідкою. Кількість постраждалих клієнтів у США є секретними бізнес-даними.

Штаб-квартира Kaspersky розташована в Москві, вона має офіси в 31 країні світу, обслуговуючи понад 400 мільйонів користувачів і 270 000 корпоративних клієнтів у більш ніж 200 країнах, повідомляє Міністерство торгівлі.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Казахстан відправить чорні скриньки літака "Embraer" на розшифрування до Бразилії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку