Зокрема, за останній тиждень в Костянтинівці зафіксовано один випадок загибелі та 11 поранень серед цивільних осіб. Мешканці, що живуть у безпосередній близькості до фронту, активно шукають безпечніші місця для проживання, проте багато родин ще залишаються на місці. До початку евакуації в громаді проживало 2129 дітей.
Для організації евакуації залучено максимально можливі ресурси поліції, а також спільно з Державної службою з надзвичайних ситуацій (ДСНС) створено три мобільні групи, які активно обходять території, попереджаючи місцевих жителів про необхідність виїзду. Піші патрулі спеціально відвідують адреси, де мешкають родини з дітьми, пропонуючи їм допомогу в евакуації.
“Аби врятувати життя малечі, задіяно максимальні сили поліції. Спільно з ДСНС створено три групи оповіщення, які об’їжджають вулиці та попереджають про необхідність евакуації. Піші патрулі обходять адреси, де живуть родини з дітьми, та пропонують допомогу у виїзді. Адже перший батьківський обов’язок – забезпечити дитині безпеку.
У селах, наближених до зони боїв, працюють 5 екіпажів на бронекапсулах. Дітей евакуюють тільки разом з батьками або особами, які їх замінюють. Для кожної дитини заготовлено захисні комплекти – бронежилети та каски. Роботу правоохоронців координує начальник ГУНП в Донецькій області Руслан Осипенко”, – повідомляє Нацполіція.
У селах, що знаходяться поблизу зони бойових дій, працюють п’ять екіпажів броньованих автомобілів, які забезпечують евакуацію. Дітей вивозять тільки разом з батьками або особами, які їх замінюють. Для кожної дитини підготовлені спеціальні захисні комплекти, включаючи бронежилети та каски.