Україна

Закрити нав’язані карти в “Ощадбанку” буде складніше: деталі скандалу

Співробітники банку самовільно зобов'язують з'явитися саме в те відділення, де їх було видано.

В “Ощадбанку” впроваджено складну процедуру закриття кредитних карток, які часто нав’язують клієнтам. Зокрема, банк змушує клієнтів звертатися саме до того відділення, де картку було видано. Цю проблему підняли у скарзі на сайті Minfin, де клієнти залишають відгуки про роботу банків.

Одна з клієнток Ощадбанку розповіла, що відкрила картку для отримання заробітної плати, але банк без її прохання видав їй кредитну картку. Під час спроби відмовитися від кредитки оператор пояснив, що це неможливо, оскільки вона входить до тарифного плану.

Згодом жінка заблокувала кредитку через мобільний застосунок “Ощад” і не користувалася нею. Через певний час співробітник банку зателефонував їй, просячи розблокувати картку і скористатися кредитними коштами.

Коли жінка вирішила закрити картку через зміну місця роботи, виявилося, що це дуже складно. Для цього їй потрібно було знизити кредитний ліміт до нуля і закрити заблоковану кредитну картку. Працівниця банку повідомила, що це можна зробити лише у відділенні, де картку було видано. Після звернення на інформаційну лінію клієнтці сказали, що закрити картку можна у будь-якому відділенні. Зрештою, представниця банку погодилася знизити кредитний ліміт, але лише за умови особистого відвідування відділення.

“Я хотіла закрити рахунок, але зробити це онлайн неможливо. Спочатку треба закрити кредитку, якою я жодного разу не користувалася. Працівниця банку сказала, що це можна зробити лише у відділенні, де відкривали картку, оскільки потрібно спочатку знизити кредитний ліміт до нуля. На інформаційній лінії мені сказали, що закрити кредитку можна у будь-якому відділенні. Після передачі цієї інформації працівниця банку все ж погодилася знизити кредитний ліміт, але для закриття кредитки і рахунку треба ще раз прийти в банк. Вона також зазначила, що буде змушена писати пояснення керівнику, чому саме вона закривала кредитку”, — написала клієнтка.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Дніпро залучило 320 млн грн кредиту для енергетичних потреб

Клієнтка наголосила, що досвід співпраці з Ощадбанком був негативним, і така практика роботи зі споживачами є неприйнятною, оскільки вона не орієнтована на клієнта.

“Це неприйнятний досвід для сучасного банку! Ощадбанк має бути орієнтованим на клієнта, а не створювати штучні перешкоди для закриття рахунків і кредитних карток“, — йдеться у скарзі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку