США інвестували $10 мільйонів на створення трансгендерних тварин: конгресвумен Ненсі Мейс

Конгресвумен Ненсі Мейс (республіканка від Південної Кароліни) під час слухань підкомітету розкритикувала нецільове використання в США державних коштів, спрямованих на «гендерно-афірмативний догляд» для тварин. Слухання під назвою «Трансгендерні лабораторні щури та отруєні цуценята: контроль за фінансованою державою жорстокістю над тваринами» включало свідчення представника White Coat Waste Project. Як виявилося, у 2024 році 10 мільйонів доларів з коштів платників податків було витрачено на створення трансгендерних тварин.
«Минулого року White Coat Waste Project виявив, що понад 10 мільйонів доларів платників податків було витрачено на створення трансгендерних мишей, щурів і мавп. Ці гранти DEI (Diversity, Equity, Inclusion – різноманіття, рівність, інклюзивність) фінансували болісні та смертельні експерименти, які змушували лабораторних тварин проходити інвазивні операції та гормональну терапію в університетах по всій країні», – заявила Мейс.
Мейс також звинуватила адміністрацію Байдена-Гарріс у просуванні радикального порядку денного, що дозволяє витрачати державні кошти на «хірургічну мутацію геніталій тварин».
«Адміністрація Байдена-Гарріс витратила 2,5 мільйона доларів на дослідження фертильності трансгендерних мишей. Вони були настільки одержимі поширенням своєї радикальної гендерної ідеології на всі сфери американського суспільства, що навіть хірургічно змінювали статеві органи тварин. Саме на це пішли гроші платників податків.
Ми витратили мільйони доларів, щоб дізнатися, чи більш імовірно, що самки щурів, які отримують тестостеронову терапію, передозуються наркотиками, які використовують для зґвалтувань на побаченнях. Саме на це пішли ваші податки», – заявила Мейс.
Перед тим як передати слово головному представнику демократів у підкомітеті Шонтел Браун (Огайо), Мейс наголосила, що марнотратне фінансування жорстоких експериментів над тваринами – це проблема, яка виходить за межі партійної політики.
На слухання були запрошені виконавчий директор White Coat Waste Project Джастін Гудман, професор Школи громадського здоров’я ім. Блумберга при Університеті Джонса Хопкінса доктор Пол А. Лок і директорка з дослідницької політики у Physicians Committee for Responsible Medicine Елізабет Бейкер.
У залі також були присутні біглі, врятовані з лабораторії постачальника Національного інституту здоров’я (NIH), як «нагадування про реальну ціну експериментів над тваринами».
Мейс також нагадала, що у 2022 році вона зупинила експеримент з випробування ліків на цуценятах біглів вартістю 1,8 мільйона доларів.
«Сьогодні більшість з 27 інститутів та центрів NIH проводять або фінансують випробування на тваринах, як і Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA), Міністерство сільського господарства США, Департамент у справах ветеранів, Міністерство оборони та багато інших установ. Сподіваюся, що сьогоднішня дискусія допоможе запобігти подальшому нецільовому використанню державних коштів на експерименти над тваринами», – наголосила вона.