Україна

США все складніше фінансувати допомогу Україні, Києву необхідно шукати власні ресурси: Пріцкер

Спецпредставниця США переконана, що незалежно від результатів виборів Вашингтон продовжить підтримку Києва.

Уряду США стає все важче знаходити кошти для надання допомоги Києву, що підштовхує до обмірковування нових варіантів джерел підтримки замість прямої бюджетної допомоги. Про це під час виступу на тематичній дискусії в аналітичному Інституті Брукінгса (Вашингтон) заявила спецпредставник США з економічного відновлення України Пенні Пріцкер.

“На мій погляд, виклик полягає в тому, щоб знайти ресурси та визначити, скільки коштів ми готові виділити на ці потреби. Ми вже почали розглядати альтернативні варіанти замість прямої бюджетної підтримки України. Це стає все більшим викликом для нас”,- зазначила Пріцкер.

Вона додала, що українському уряду також необхідно шукати способи збільшення надходжень до свого бюджету, якщо Київ прагне здобути переваги на полі бою проти РФ. Пріцкер висловила впевненість у тому, що двопартійна підтримка щодо України збережеться, незалежно від результатів майбутніх президентських виборів у США в листопаді.

Пріцкер підкреслила, що США наразі шукають альтернативні способи надання допомоги Україні, зокрема через фінансові інструменти, міжнародні інвестиції та грантові програми. За її словами, це допоможе не лише підтримати українську економіку, але й зробити її більш стійкою до зовнішніх викликів.

Українському уряду рекомендовано активізувати зусилля щодо збільшення внутрішніх доходів, що включає ефективну податкову політику, боротьбу з корупцією та стимулювання економічного зростання. Пріцкер наголосила на важливості самостійних дій Києва для забезпечення фінансової стабільності та зміцнення позицій у війні з РФ.

Пріцкер запевнила, що двопартійна підтримка США щодо України залишиться стабільною, незалежно від того, хто стане наступним президентом. Це свідчить про глибоке розуміння важливості підтримки України в її боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність серед американських політичних лідерів.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Робоча група розглянула зміни до Кодексу суддівської етики: деталі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку