ЄС та світ

У Пентагоні прояснили плани підтримки України до та після вступу Трампа на посаду президента США

Пентагон планує використати всі доступні кошти для підтримки України до завершення президентського терміну Джо Байдена, тобто до інавгурації Дональда Трампа, яка запланована на 20 січня. Про це повідомила заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх під час брифінгу, передає “Голос Америки”.

Наразі Міністерство оборони має у розпорядженні 6 мільярдів доларів на підтримку України, з яких близько $4 млрд – на президентську програму повноважень (PDA), що передбачає постачання зброї зі складів армії США, і приблизно $2 млрд – на ініціативу сприяння безпеці України (USAI), за якою озброєння замовляється безпосередньо у виробників.

Сінгх також зазначила, що частина озброєння за програмою PDA надходить в Україну протягом кількох днів чи тижнів, тоді як інше потребує більше часу, в залежності від наявності на складах США.

Ми завжди розглядаємо можливості, які потрібні Україні на полі бою, які зможуть використати українські військові та які матимуть найбільше значення. Сьогодні у мене немає набору нових засобів чи нових речей, які ми розглядаємо, але щоразу, коли ми оголошуємо пакет допомоги чи нове зобовʼязання, це інвестиція в успіх українців, які борються на полі бою“, – зазначила Сінгх.

Вона також наголосила, що після передачі влади нова адміністрація президента Трампа разом із Конгресом визначатиме політику підтримки України в майбутньому. Водночас вона підкреслила, що підтримка України має двопартійну підтримку в Конгресі США.

Республіканці та демократи взяли на себе зобов’язання підтримувати Україну фінансово і голосуванням. Нова команда працюватиме з Конгресом, де є рішуча підтримка для продовження допомоги Україні“, – підкреслила Сінгх.

Також вона нагадала, що на підтримку України виступають не лише США, а й інші країни.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  У відповідь на атаку Іран запустив по Ізраїлю балістичні ракети (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку