Україна

Виробництво боєприпасів в Україні полегшено: у Мінцифри анонсували нові рішення

Відбулася зустріч між 50 українськими виробниками боєприпасів, вибухових речовин, засобів ініціації та представниками Сил безпеки і оборони. На обговореннях зосередилися на питаннях кодифікації, стандартах випробувань, формуванні потреб фронту та закупівельних процедур, а також зворотному зв’язку від користувачів. Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр з питань інновацій, освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Поступово розширюємо український ринок боєприпасів і детонаторів. Уряд уже спростив умови для виробників, щоб виготовляти, купувати та імпортувати вибухові речовини й компоненти можна було без дозволів та ліцензій“, — зазначив Федоров.

Він також підкреслив, що подібні зустрічі сприяють тіснішій співпраці між виробниками і військовими, допомагаючи виробникам точніше розуміти потреби фронту.

В України є потенціал для виробництва боєприпасів, і розвиток ринку може змінити ситуацію на фронті, тому продовжуємо роботу з цього треку“, — додав посадовець.

За словами прем’єра Дениса Шмигаля, у 2023 році виробництво зброї в Україні збільшилося втричі, а за перші 8 місяців цього року – ще вдвічі. Міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що Україна вже вклала $4 млрд у розвиток військової промисловості, а наступного року фінансування планують ще збільшити, з акцентом на розробку дронів та далекобійної зброї, включаючи балістичні ракети.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що українські підприємства здатні виробляти до 4 мільйонів дронів на рік, з яких уже понад 1,5 мільйона законтрактовано. Крім того, щомісяця виготовляється 15-20 одиниць САУ “Богдана”, а також створено нову ремонтну базу для техніки, завдяки чому в червні цього року з конвеєра зійшла перша відремонтована в Україні БМП “Мардер”.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  "Укрексімбанк" припиняє обслуговування через системи Western Union і MoneyGram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку