Куди поділися чоловіки: фоторепортаж на другий день після прийняття нового закону про мобілізацію
Неділя, 19 травня, 11 ранку. Зазвичай у цей час на вулицях і ринках Харкова дуже жваво: люди гуляють, скуповуються, для багатьох із них цей день є традиційним для проведення із сім’єю, прогулянок із дітьми та закупівлі на тиждень.
З давніх-давен склалося так, що ринок є не просто місцем торгівлі, але й своєрідною культурною традицією, колоритом, фольклором. Він є неповторним “обличчям міста” зі своїми постійними покупцями і продавцями, а також місцевими “знаменитостями”. Досить згадати східні ринки, гоголівський Сорочинський ярмарок, оспіваний письменниками одеський “Привоз” тощо. Не є винятком і Харків.
Як правило, ринок працює за певними днями тижня, тому існує навіть термін “ринковий день”. Саме неділя завжди припадає на пік торгівлі, коли його відвідують чимало харків’ян, які бажають придбати свіжі овочі, фрукти, продукти тваринництва та інші товари.
Журналісти ІА “ФАКТ” вирішили подивитися, наскільки багатолюдними стали громадські місця і ринки у Харкові після початку дії нового закону про мобілізацію. Завітавши до ринку ХТЗ, ми побачили порожні прилавки і торговельні ряди, майданчики і магазини, а також вулиці та парковки, розташовані біля ринку. Серед покупців і продавців були здебільшого жінки та літні люди. На наші питання “куди поділися покупці?” і “чому такий порівняно невеликий асортимент товару” всі продавці надали однакову відповідь:
“Всі чоловіки після візиту працівників ТЦК до ринку розбіглися, а товар зараз стали менше завозити, бо водії не хочуть попасти на блокпостах до ТЦК”.
Судя по всему , экономика нашу власть не интересует … да и народ Украины тоже.
На жаль…
Их интересует только – украсть как можно больше денег, и сбежать на запад.
Будемо сподіватися на краще.
Повітряна тревога в той день була практично добу. Всі по домівкам. ТЦК тут ні до чого.
Невже тривалих тривог не було до 18 травня? Однак місто не було порожнім.
Такоі мабуть не було.
Дуже правільно що люди виконують заходи і під час тревоги не перебувають в такіх локаціях. Ворог дуже підступний.
Місто? Воно і зараз не порожнє.
Стаття про ринок. Він в неділю мабуть ніколи не був багатолюдним і до закону про мобілізацію.
“Зазвичай у цей час на вулицях і ринках Харкова дуже жваво: люди гуляють,……” Цитата.
Зазвичай війни не було. Всі думали що по той бік кордону мешкають люди, а не ……
Зазвичай люди відпочивали за містом ,але кацапні це не сподобалось. Місця для відпочинку не стало. Як і 7 ох жителів Харкова.
Мірне кафе теж зазвичай нікому не заважало. Та і ноги (пробач Господь) у водія трамвая не були зайві.
В статті мова йде лише про конкрете місце і конкретний день. Війна йде вже понад 2 роки, однак на ринках та вулицях Харкова завжди було багато людей, в тому числі – чоловіків. Мабуть, Ви давно не були на ринку, тому вважаєте, що він ніколи не був багатолюдним, тим більш – у неділю. Де речі, це підтверджує Ваш псевдонім.
Вікликав посмішку Ваш коментар. “Дякуючі” ворогу який вбивае, всі справжні ХАРКІ’ВЯНИ перестали бути звичайніми. То про ринок, то про вулиці Харкова. Ринок “ХТЗ” в неділю ніколи не був багатолюдним.
Хвала Господу, що хоча текст після цітати ,у Вас не виникае бажання опротестувати.