Опитування стосовно завершення війни мають проводити серед військових, а не цивільних: Максим Жорін
Нещодавно були оприлюднені результати опитування, яке провів Центр Разумкова, де 44% мешканців тилової України переконані, що настав час для початку офіційних переговорів між Україною та Росією. Утім, 35% вважають, що це не так. При цьому 21% людей не визначилися. Результати опитування свідчать про те, що 49% мешканців центральної України спокійно сприймуть інформацію про початок офіційних переговорів з РФ. Найнижчий показник серед тих, хто готовий до них, на заході — 35%. Також дослідники зауважили, що показовою показником є південь України, де 60% мешканців переконані в тому, що час для переговорів настав. Це майже на 16% перевищує середній показник по Україні.
Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прореагував на точку зору українців і заявив, що опитування про умови завершення війни потрібно робити не серед цивільних, а військових:
“Згадуючи нещодавні опитування, де показали цифри “готових домовлятись” з ворогом. Вважаю, що опитування стосовно завершення війни мають проводити в першу чергу серед іншої категорії населення – тих, хто безпосередньо цю країну захищає.
При всій повазі – потрібно принаймні бути дотичним до цього процесу, аби розмірковувати, чи продовжувати нам війну, чи ні. Якби питали, наприклад, учасників бойових дій, результати були б інші. А думки населення, далекого від війни, дуже мінливі. Ще вчора хтось їздив з треком “Вова ї…ш” (нецензурна лексика, – ред.), а сьогодні носить футболку “ухилянт”.
З людьми потрібно було працювати в інформаційному полі, але поки ще більше успіхів в цій області має РФ, яка швидко орієнтується в настроях та починає ефективно просувати свої меседжі на цю аудиторію. Результати ми бачимо в тому числі по результатам подібних опитувань”.
Пришло время , когда в нашей стране , стали бояться «человека с ружьем». Вот беда! Спрашивать у волка : «хороша ли баранина?» глупо.
Нажаль, у нас постійно намагаються розлілити суспільство. Ось тепер йде тенденція поділу на військових і цивільних, де думки останніх військовий пропонує не враховувати.