Точка зору

Відкриття Олімпіади 2024 викликало суперечливі враження: що каже світова спільнота

Церемонія відкриття Олімпійських Ігор у Парижі викликала неоднозначну реакцію у світі.

26 липня у Парижі відбулася церемонія відкриття Літніх Олімпійських ігор 2024 року. Режисер та актор Томас Джоллі, який став художнім керівником церемонії, поєднав у своєму шоу класичні твори з елементами сучасної французької культури. Серед головних елементів шоу були оперні співи, музичні виступи попспіваків, а також згадки з мистецтва та літератури.

Відкриття Олімпіади 2024 викликало суперечливі враження: що каже світова спільнота
Фото: suspilne

На церемонії порушили питання гендерної рівності в мистецтві. Зокрема, було зазначено, що в Парижі налічується 240 статуй чоловіків і лише 40 скульптур, присвячених жінкам. Після Олімпіади обіцяють, що ця ситуація покращиться.

Попри це, церемонія відкриття Олімпіади 2024 року в Парижі викликала міжнародне обурення через зображення релігійних та історичних діячів у стилі дрег-квін, повідомляє Fox News.

Багато відомих осіб у світі заявили про занепад Європи через скандал на церемонії відкриття Олімпіади.

Інцидент на відкритті

Під час церемонії, що відбулася в п’ятницю, глядачам представили виставу, в якій учасники, включаючи дрег-квінів та велику жінку в короні, пародіювали “Таємну вечерю” — відому картину художника епохи Відродження Леонардо да Вінчі про Христа та його апостолів.

Відкриття Олімпіади 2024 викликало суперечливі враження: що каже світова спільнота
Фото: CNN

Реакція політичних діячів

Багато всесвітньо відомих політичних діячів, особливо американських, засудили цю виставу як ознаку культурного занепаду західної цивілізації.

“Чоловіки в перуках на головній сцені Олімпійських ігор. Ніхто більше не скаже мені, що ця група “пригноблена” або “маргіналізована, –  написав у соцмережі Райлі Гейнс із OutKick.

Засновник Tesla Ілон Маск, розкритикував виставу, сказавши: “Це було надзвичайно неповагою до християн”.

Критика від релігійних та культурних діячів

Гаррісон Баткер, футболіст НФЛ, відомий своєю промовою про католицьку віру, процитував уривок зі Святого Письма, щоб засудити виставу, написавши: “Не обманюйте себе, Бог осміяним не є. Бо що людина посіє, те й пожне. хто сіє в тіло своє, той і пожне тління, а хто сіє в дух, той пожне життя вічне”.

Екстрансгендерна інфлюенсерка Олі Лондон описала цю сцену так: “Олімпіада відкрито висміює Таємну вечерю Ісуса, оскільки дрег-квін, одягнені як жінки, грають роль учнів, а посередині з’являється жінка великого розміру, яка символізує Ісуса в гігантській короні”.

“Олімпійські ігри фактично перетворилися на одне довге дрег-шоу,” — написав культурний коментатор Libs із TikTok, який виступає проти “пробудження”.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Масовий туризм провокує протести в курортних регіонах Південної Європи: оцінки ситуації з боку зарубіжних ЗМІ

Президент Judicial Watch Том Фіттон написав: “Транснаціональні ліві з презирством ставляться до західної цивілізації”.

Додаткова реакція

Канадський консервативний коментатор Гаррісон Фолкнер запитав: “Що відбувається на церемонії відкриття Олімпіади???”.

Хуаніта Броддрік, колишня медсестра, яка звинуватила колишнього президента Білла Клінтона в зґвалтуванні, прокоментувала: “Париж упав ще до Олімпіади. Це лише продовження”.

Коментатор фінансів і культури Wall Street Silver стверджує, що це відображає найгірші аспекти сучасної Франції: “Принаймні Китай показав найкраще зі своєї країни під час своєї Олімпіади. Франція, здається, має намір показати найслабші та найгірші сторони своєї країни під час Олімпіади”.

Ветеран армії та радіоведучий Боб Лонсберрі написав: “Дещо з цього може пояснити, чому так багато людей покинули Європу, щоб оселитися в Сполучених Штатах”.

Відгуки від французьких політиків

Консервативний французький політик і член Європейського парламенту Маріон Марешаль, яка виступала в CPAC у Сполучених Штатах, попередила міжнародних глядачів, що цей поляризаційний показ не представляє таких французів, як вона.

“Усім християнам світу, які спостерігають за церемонією #Paris2024 і почуваються ображеними цією пародією на Таємну вечерю, знайте, що говорить не Франція, а ліва меншість, готова на будь-які провокації”, – написала вона.

Влада Парижу дала дозвіл на справи амурні

Після заборони на інтимні стосунки, пов’язаної з COVID-19, в Токіо, спортсменам у Парижі знову дозволили займатися амурними справами. Для 9 тисяч спортсменів, які проживають в Олімпійському містечку, завезли 300 тисяч презервативів. Ще до початку Олімпіади в Парижі активно обговорюють тему сексу.

Особливу увагу привернули так звані “антисекс-ліжка” з картону. Організатори пояснили, що ці ліжка виготовлені з екологічних матеріалів, і жодних заборон на статеві контакти немає. Ірландський гімнаст Ріс Маккленаган, який тестував “антисекс-ліжко” у Токіо стрибками, тепер протестував спальні місця в Парижі. Він запевнив, що від різких рухів ліжко не ламається і витримує достатню вагу.

ПОДИВІТЬСЯ ЩЕ:  Вибіркова мобілізація в Україні та реакція на критику відносно себе: розповідає мер Конотопа

Хоча сексуальні стосунки в Олімпійському містечку дозволені, алкоголь там офіційно заборонений. Можливо, 350-метровий буфет з безалкогольними напоями зможе трохи втішити спортсменів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку